Дара Бубамара направи садо-мазо селфи

Loading...

Пејачката Дара Бубамара на социјалните мрежи објави две нови провокативни фотографии.
Едната ја направила пред излегување, а втората по враќањето во хотелот.
Во едната е облечена во црн латекс фустан, додека втората е разголено селфи во огледало од тоалетот.
На двете слики доби комплименти за изгледот од своите следбеници на социјалните мрежи, погледнете.

❤? @modesaloonsi ❤???Spremna/ Oskar popularnosti veceras/Beč

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Laku noc???❤?

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

loading...