Дара Бубамара најде млад дечко , па не излегува од теретана – Пејачката работи со полна пареа! Поради него сака да биде топ риба!

Дара Бубамара покажа колку води сметка за својата линија откако влпови во романса со младиот Тони.
Пејачката отиде во теретана каде е снимена како напорно вежба.
Дара и претходно зборуваше дека води сметка за исхраната, а новите видеа и фотографии покажуваат дека не се откажува од совршената линија.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.