Дара Бубамара позираше во целосно провиден фустан

Познатата пејачка Дара Бубамара ги изненади фановите откако пред публиката во еден ноќен клуб во Белград се појавила во комбинација која била повеќе од провокативна.
Фановите пејачката ги почести со две фотографии на својот Инстаграм профил на кои таа позира во целосно провиден фустан.
Освен што пејачката ги истакна градите, таа објави и фотографија истакнувајќи го задникот и нозете, погледнете.