Дара Бубамара позираше во целосно провиден фустан

Познатата пејачка Дара Бубамара ги изненади фановите откако пред публиката во еден ноќен клуб во Белград се појавила во комбинација која била повеќе од провокативна.
Фановите пејачката ги почести со две фотографии на својот Инстаграм профил на кои таа позира во целосно провиден фустан.
Освен што пејачката ги истакна градите, таа објави и фотографија истакнувајќи го задникот и нозете, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.