Дара Бубамара се надмина. Целосно гола се појави на нејзиниот инстаграм

Loading...

Таа е скандалозна и мошне популарна. Во трката за што повеќе фанови, подржувачи, следбеници сега презема иницијатива пред конкуренцијата. Објави професионална фотографија сосема гола. Проследете сами. 

 

View this post on Instagram

 

??? NEW PHOTOS???❤️? @andrejadamnjanovic @___ceger___ @makeupdespot @zoransekicki @infinity___production

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on


Повеќе за ДараБубамара и нејзините провокативни фотографии и стил на тагот под текстот или тука СЕ ЗА ДАРА БУБАМАРА

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...