Дара Бубамара со бујните гради ја засени Карлеуша на нејзиниот роденден

Loading...

Јелена Карлеуша го славеше својот 41 роденден со забава каде беа поканети некои од најблиските пријатели и колегите од естрадата меѓу кои беше и Дара Бубамара.
Иако на некој начин Карлеуша како славеничка требаше да доминира, тоа во случајов го направи Дара.


Јелена на изненадување на себе имаше бел и не толку провокативен фустан каков што знае да облече, а целосниот изглед беше некако ретро и веќе виден на неа.
Затоа Дара овој пат на изненадување ја засени Карлеуша со изборот на жолт тесен фустан со гол грб од кој странично и ѕиркаа бујните гради.


Дара не пропушти да се фотографира од неколку агли и да го покаже својот раскош. па иако беше гостинка, пејачката го украе вниманието.

loading...