ДАРА БУБАМАРА: Шеик ми нуди 6 милиони евра, а ме сака и фудбалер на АТЛЕТИКО

Пејачката Дара Бубамара неодамна изјави дека секојдневно добива пораки од светски познати фаци, а на списокот се наоѓаат шеик и фудбалер од Атлетико Мадрид. Сега откри дека најчесто ги чита … Продолжи со читање ДАРА БУБАМАРА: Шеик ми нуди 6 милиони евра, а ме сака и фудбалер на АТЛЕТИКО