Дара покажа многу повеќе, но сите гледаат во нејзините гради

Loading...

Дара Бубамара секојдневно објавува жешки фотографии од летувањето, а сега со кратка „врела“ снимка, предизвика хаос на социјалните мрежи.
Пејачката се сними од птичја перспектива, а речиси целиот кадар го завземаа нејзините огромни гради.

loading...