Дарко Лазиќ се заљубил во инфлуенсерка која имала 136 килограми, ослабела 70 – еве како изгледа сега

Пејачот Дарко Лазиќ неодамна повторно стана слободен човек откако го напушти Барбара Бобак.
Но, фолкерот не патеше долго поради раскинувањето, туку веднаш фрли око на друга.
Имено, како што објавуваат српските медиуми, тој има нова сакана – инфлуенсерката Милица Ѓукановиќ, која ја запознал во Шабац.
Милица пред неколку месеци првпат се појави во медиумите кога излезе со својата приказна за дебелината.
Таа во еден момент од животот имала 136 килограми, а за само девет месеци успеала да ја врати старата тежина и да ослабе дури 70 килограми.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.