Дац очекува оставка од Павле Богоевки и прес конференција на Миле Бошњаковски

Loading...

Во врска со скандалот со кој е поврзан пратеникот Павле Богоевски од СДСМ на својот Фејсбук профил статус сподели актерот Драган Спасов- Дац.
– Очекувам оставка од Павле Богоевки и прес конференција на Миле Бошњаковски!
Како што е ред, нели?, преку својот Фејсбук статус објавува актерот Драган Спасов-Дац.

 

loading...