Дајте друг пејач

Loading...

Дајте друг пејач, овoј не го бидува. Умот му е на Халкидики, а не на Солунско поле…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...