ДЕВОЈКА СНИМИЛА СТАРЕЦ НА ДЕЛО! 17 милиони луѓе во шок поради клип од теретана, го повикала МАЖОТ, а потоа следел ШОК ЕПИЛОГ! (ВИДЕО)

Личната тренерка Хајди Арагон на својот профил на Тик Ток сподели видео од теретана на која може да се види постар маж како буквално зјапа во неа додека таа вежба, пренесува „nypost“.

„Овој морничав старец постојано доаѓа во теретана и зјапа во мене“, вели таа во видеото кое има над 17 милиони прегледи. А навистина можете да видите постар маж во зелена маица кој не ги зема очите надвор од плавушата. Како што објаснила понатаму, за целата случка го известила сопругот, му рекла дека и е крајно непријатно кога мажот зјапа во неа, на што тој одговорил стоејќи до неа.

„Решив да престанам да вежбам и да почнам да зјапам во него“, рече таа, мислејќи дека тоа ќе го спречи. Како што и се чинеше дека ја „имаше поента“, продолжи да вежба, а пред да го заврши тренингот сепак реши да му ја „прочита буката“. Нивниот разговор не се слуша на снимката, а Хајди раскажа како му го привлекла вниманието на фактот дека „ако ќе вежба во тој дел од салата, треба да престане да зјапа бидејќи и е непријатно“.

Постариот маж потоа почнал да го негира своето несоодветно однесување и тврдел дека само „гледа наоколу“.

„Тогаш му реков дека ги снимам моите тренинзи и дека го имам на снимка. Тој веднаш замолчи“, објаснува Хејди во видеото кое го нарече „Не седи таму и кажи ми дека не правиш нешто кога имам доказ“.

Овој нејзин клип е прегледан повеќе од 17,3 милиони пати на TikTok, со неколку коментари кои ја поддржуваат Хајди што „застана“ за себе.

„Треба да е нормално да се прозиваат вакви во јавност“, „Толку многу се загледа во тебе, што ми беше непријатно да гледам“, коментираат корисниците на оваа мрежа.

@fit_with_heidi

Don’t sit there and tell me you’re not doing something when I have proof. 😡 #gymtok #fittok #influencer #viral #trending #tiktok #fitness #gym #gymgirl #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #gymcreeps

♬ Real As It Gets – Lil Baby


Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.