Девојче за прв пат го гледа својот татко без брада

Loading...

Софиа Батиз ја сними реакцијата на својата 14-месечна ќерка, кога прв пат го виде татко си без брада.
На социјалните мрежи денеска стана хит реакцијата на Амелија , која за прв пат го гледа татко си Џереми без брада.

Кога го видела, девојчето останало во шок.
Софија ја објавила снимката на својот Фејсбук профил во ноември, но денеска е објавена од групи на социјалните медиуми и стана хит.

loading...