Демонстрантите се тепаат со полицијата во Белград (во живо)

Loading...

Демонстрантите се тепаат со полицијата во Белград (во живо)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...