Демонстрантите убија човек кој ја бранеше неговата продавница од пљачкање (видео)

Loading...

Демонстрантите убија човек кој ја бранеше неговата продавница од пљачкање

Предупредуваме дека видеото може да вознемири поради бруталноста. За жал човекот беше претепан до смрт затоа што ја бранеше неговата продавница од пљачкање. Актерот Џејмс Вудс го објави видеото на Твитер.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...