Денес автомобилите ги има прва во регионот- а во минатото Цеца се мачеше со својот стар автомобил, оваа фотографија сака да ја запали!

Loading...

Една од најпопуларните пејачки во регионот Светлана Цеца Ражантовиќ денеска освен со богата кариера може да се пофали и со богата гаража и возен парк вреден стотици илјади евра.
И додека Цеца во време на пандемија неодамна се поднови со нов автомобил вреден близу 140 илјади евра, таа на почетокот на кариерата возела доста скромен автомобил.
Доказ за сето тоа е фотографијата која овие денови кружи на социјалните мрежи, а на неа Цеца среќно позира на почетокот на својата кариера пред својот автомобилот „Мазда 626“ кој потоа ја изнамачи пејачката бидејќи често се расипуваше.

loading...