Денес е сопственичка на возен парк, а еве како изгледаше првиот автомобил на Цеца

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ уште како девојче заплови во музичките води и стана голема ѕвезда, така што денес е позната на целиот Балкан и пошироко.
Ако многу напредуваше уште од „Цветк зановетaк“ и со зголемувањето на нејзината кариера постепено можеше да си дозволи многу работи, од брендирана облека, луксузни автомобили, вили, сега веќе не мора да работи и да заработува за да живее удобно.
Познато е дека Цеца во својот возен парк има повеќе четири луксузни џипови, а многумина заборавија дека порано возела сосема поинаков автомобил.
Фотографија од Цеца Ражнатовиќ се појави на социјалната мрежа Инстаграм кога беше девојче со својот прв автомобил во тоа време, што го заработи од нејзините настапи.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.