Десерт на денот: Колачиња од само 3 состојки

Loading...

Потребни состојки:
3 банани
225 г нутела
90 г какао


Начин на подготовка:
Изгмечете ги бананите со вилушка и додајте нутела и какао во прав. Откако смесата ќе се соедини, ставете во тава, рамномерно распоредете ја смесата и печете на 180 степени, околу 30 минути.

loading...