Длабоки фармерки и кадрава коса- Брена сподели фотографија од младоста на која лудо се забавува

Лепа Брена се потсети на некои минати денови, па на Инстаграм сподели стара фотографија со Рако Ѓокиќ.
Пејачката, очигледно, лудо се забавувала, а таа глетка на многумина иј измами насмевка на лицето.
Коментари со комплименти за нејзиниот и неговиот изглед се нижеа еден по друг.

 

View this post on Instagram

 

Čovek koji je usmerio moju karijeru,mag bio i ostao medju menadzerima ,Raka Djokic??#bolisineprolazis #pazikomezavidis

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.