ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ ПРОЅИРНО И БЕЗ ДОЛНА ОБЛЕКА: Ана Николиќ во мрежа и тантела, а ЗАДНИКОТ ПОЛУГОЛ!

Loading...

Ана Николиќ се појави во провокативно издание!
Ана Николиќ настапи во петокот вечерта на отворањето на еден клуб во Белград, каде ги засени сите присутни.


Пејачката пристигна во елегантен проѕирен фустан со длабоко деколте до папокот и позираше добро расположена за насобраните фоторепортери.
Познато е дека Ана ја доведе линијата до совршенство, како и дека нејзиниот изглед предизвикува бројни реакции со месеци … па полугола во свечен фустан привлече големо внимание, особено кога се сврте и кога ѝ „блесна задникот“
И додека едни мислат дека е „премногу слаба“, други дека е вистинска „бомба“, коментарите не ја допираат Ана, туку опуштено, во свој стил, им ја затвора устата на хејтерите.

loading...