Длабок шлиц и бујно деколте: Александра Пријовиќ ја засени невестата на синот на Ѓукановиќ

Александра Пријовиќ се појави на свадбата на синот на Мило Ѓукановиќ и ги собра сите погледи кон себе.
Со самата нејзина појава таа блесна. Облечена во фустан со длабок шлиц кој што до израз ги донесе нејзините нозе и деколте кое што дополнително придонесе до израз на нејзиниот сексапил.

 

View this post on Instagram

 

@ateljetijanatodorovic ??

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on


Сите присутни беа воодушевени од нејзиниот изглед, а посебно нејзиниот сопруг Филип кој што не го тргна погледот од неговата пооубава половина.
Инаку, Александара Пријовиќ заедно со Ацо Пејовиќ , Милица Павловиќ и Хари Мата Хари настапија, како што пренесуваат месиумите од регионот, на свадба на векот.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.