„ДОБИВАМ МИНИМАЛНА ДОЗА НА ХОРМОНИ“ Сека Алексиќ проговори за ин витро оплодувањето и борбата за потомство

Светлана Сека Алексиќ синоќа ја организираше промоцијата на нејзиниот албум „Кино“ и песната „Рана“.
Таа по тој повод симболично ги угости своите пријатели и колеги во кино, каде што ја придружуваа нејзината нова песна со пуканки.
Сека блесна во црн сатенски фустан со „пуф“ ракави и голем шлиц. Покрај бујната биста која ја истакна, посебно внимание привлекоа црните чипкани чорапи кои визуелно го надополнија нејзиниот изглед.
По тој повод Сека проговори за желбата за трето дете и за процесот на ин витро оплодување во кој моментално се наоѓа.
Што кажа Сека за бременоста, погледнете во видеото.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.