Докажано дека Екс-Мисицата на Делавер глумела во аматерски филм за возрасни

Loading...

Минатата недела, Мисицата на Делавер – САД, Мелиса Кинг ги преплави насловните страници кога таа ја предаде нејзината круна поради наводите дека таа се појавила во порно видео.
Во понеделникот, Бробајбл објави дека продуцентска куќа „одговорна за обелоденувањето на порно вештините на  Мелиса Кинг ” испратила видео до медиумите.
Во видеото целосно облечената жена која се идентификува како Мелиса Кинг изјавува дека таа не е под влијание на дрога или други супстанции. Видеото е насловено како “Исповед на Мис Тинејџерка – Делавер”.
Кинг, која била принудена да се откаже од својата титула на почетокот на минатата недела, наводно, била платена  1,500 долари за да се појави во видеото за возрасни, изјави ТМЗ.
Таа првично ја негирала нејзината појава  во порно видеото, изјавувајќи за Делавер Онлајн дека жената во видеото „апсолутно не таа“.
Сепак, претставник на сајтот кој го објавил видеото, за ТМЗ изјавил дека Кинг им дала одобрение да се појави во истото. Претставникот изјавил и дека таа дури изразила интерес за снимање на дополнителни сцени, но дека компанијата не била заинтересирана.
Меѓутоа, таа сепак добила добар приход од целава ситуација. Како што веста за видеото за возрасни на Кинг се проширила во јавоста, порно сајтот YouPorn наводно и понудил на поранешната убавица 250.000 долари за да биде нивни портпарол.
Минатата недела, Мисицата на Делавер – САД, Мелиса Кинг ги преплави насловните страници кога таа ја предаде нејз

loading...