ДОКАЗ: Ирена Попова е швалерката на Грујо во Будимпешта

Loading...

Преземено од ДОКАЗ:
За оваа мивка која се разведе поради секс сканадалите со Груевски од сопругот беше директорка на школо  сега е советничка во град Скопје професорка по физичка култура спортистка де… Eве што ја прашавме Попова пред неколку месеци знаевме дека е во врска со Груевски..после тоа не изблокира срцката на социјалните мрежи…
Целиот текст ТУКА

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...