ДОКАЗ: СЛОБОДАНКА МАТА ХАРИ

Loading...

ДОКАЗ: СЛОБОДАНКА МАТА ХАРИ

СЛОБОДАНКА МРДИ ОПАШКА БЕШЕ во  секс врска СО ДИМЕ СПАСОВ. ИВИЦА КОНЕСКИ СО КИЧЕЕЦ СО ОРЦЕ И СЕГА СТАНАЛА ФАЦА СУМЊИВО

ЗЕМАШЕ ОГРОМНИ ПАРИ КАЈ ОРЦЕ РАБОТЕШЕ У СИСТИНА И МАЖОТ И ТАМУ СИ ГО ВНЕСЕ НА РАБОТА, СО ПОМОШ НА КИЧЕЕЦ СЕГА КИЧЕЕЦ ПРОДАВА СНИМКИ НА СДСМ КАКО ВЛЕГОЛ У КАБИНЕТ КАЈ МИЦКОСКИ КОГА има заштита од снимање, секако прашајте ја Слободанка она знае…КАКО КИЧЕЕЦ ВЛЕГОЛ У КАБИНЕТОТ СО ПРИСЛУШЕН УРЕД дали ОН или ОНА снимале или пак ЗАЕДНО?

Се чини дека вријат работите во Белата Палата во близина на Мицковски. Дури и Славица се заангажирала.

извор: доказ

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...