ДОКАЗ: Oвие разговори НЕ СЕ ИЗМИСЛЕНИ и се топли и содржајни меѓу Саше и Марина

Loading...

И ние имаме сага која може да и конкурира на Карлеуша. Во овој текст кој го преземавме од ДОКАЗ (најдолу имате и линк) може да се види дел од муабетите кои си ги прават едни за други…
Истите не ги објавуваме некого да исмееме едноставно нашиот народ е воајер и сака да ѕирка низ клучалка ние тоа ви го овозможуваме…
Читател: Eve nesto za Sashe Polikliniko i zena mu, nasha zaednicka komunikacija..
Извор: ДОКАЗ

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...