ДОКТОР И СЕСТРА ФАТЕНИ СРЕДЕ ЖЕШКА АКЦИЈА: Пациентите гледаат низ стакло и не можат да поверуваат што се случува (ВИДЕО)

На социјалните мрежи како цунами се шири видео на кое наводно се гледа како лекар и медицинска сестра имаат интимни односи во болница во Перу.

ДОКТОР И СЕСТРА ФАТЕНИ СРЕДЕ ЖЕШКА АКЦИЈА: Пациентите гледаат низ стакло и не можат да поверуваат што се случува (ВИДЕО)

Локалните медиуми јавуваат дека експлицитната глетка е снимена во итната медицинска помош во болницата во градот Пијур на северозапад од земјата.

  • Докторот е фатен во интимна врска со медицинска сестра пред пациенти кои чекаат помош – вели авторот на видеото.

Коментарите само продолжуваат да се слеваат. Повеќето го осудуваат однесувањето на лекарите и медицинските сестри.

читајте пулс24
  • Нека одат во хотел – вели еден корисник.
  • Отидоа предалеку – додаде друг корисник.

Болницата не ја објави експлицитната сцена во текот на работното време.

Засега не се знае точно кога е направена снимката.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.