Дојде во скромен цветен фустан, а потоа се заврте и покажа дека не носи долна облека

Loading...

Фара Абрахам, ријалити ѕвездата, прошета на црвениот тепих во Венеција.
Фара (28) неуморно позираше за фоторепортерите, повремено си го подигнуваше фустанот, а кога реши дека дојде време да направи БУМ, се заврте кон објективите и ги собра сите погледи.
Ова беше навидум убав, елегантен фустан со цветни шари, но…
Високиот шлиц откри дека ѕвездата не носи долна облека.

loading...