Драгана, девојката на ликвидираниот во Зрче сакала да се „пробие“ меѓу познатите фудбалери

Горан Влаовиќ (38), за кој црногорските медиуми пишуваа дека бил член на т.н. „Шкалјарскиот клан“ е убиен на Паг пред два дена, а убиецот во бегство го фрлил пиштолот кон него.

„Џани, треба да ме изнесеш во град, запознај ме со некои фудбалери. Мене ми треба тоа. Ама некои за мене, знаеш кој ми се допаѓа“, му рекла таа во црквата, пренесува Мондо.рс. Наводно, таа веќе била со фудбалерите Лука Јовиќ (поранешен играч на Реал Мадрид), Немања Радоњиќ, Саша Лукиќ и зетот на Цеца Ражнатовиќ и Аркан, Вељко Ражнатовиќ, пишуваат српските медиуми.
Драгана, девојката на ликвидираниот во Зрче сакала да се „пробие“ меѓу познатите фудбалери

Тој го напушти клубот во друштво на поранешната Србинка Драгана Баниќ, а потоа беше застрелан во вратот. Наводно тој со денови бил во нејзино друштво во Паг, а биле видени и во некои други ноќни клубови, пишува Блиц.

Драгана, инаку, беше учесничка во реалното шоу „Парови“, а претходно беше поврзувана со некои српски фудбалери. Други учесници во „Парови“ тврдеа дека таа во шоуто се впуштала во интимни врски, па дури и сменила партнери.

Таа дури го замоли поранешниот фудбалер на Партизан Џани Чурчиќ во „Парови“ да ме поврзе со некои фудбалери.

„Џани, треба да ме изнесеш во град, запознај ме со некои фудбалери. Мене ми треба тоа. Ама некои за мене, знаеш кој ми се допаѓа“, му рекла таа во црквата, пренесува Мондо.рс. Наводно, таа веќе била со фудбалерите Лука Јовиќ (поранешен играч на Реал Мадрид), Немања Радоњиќ, Саша Лукиќ и зетот на Цеца Ражнатовиќ и Аркан, Вељко Ражнатовиќ, пишуваат српските медиуми.

Во интервју за магазинот Wannabe изјавила дека откако станала полнолетна не можела да се (одбрани) од мажи.

„Од својата осумнаесетта година не можам да се одбранам од „посилниот пол“. Како дете од село, навистина не одам многу често во Белград. Секој септември шетав низ Кнез Михајлово и купував тетратки со квадрати, линии…

Во претходните десет години беше така, додека не се појавив пред три години во Кнез Михаилова… Толку поцрвенев од срам што истрчав кај Рускиот цар, седнав и го замоли келнерот да ми донесе чаша вода и крем пита. Ми се мотаа во главата сите оние лица кои не го тргаат погледот од мене, моето лице, моите нозе, задникот, градите…

Имав чувство дека кријам нешто од некого, но не беше така“, вели таа.

“Тука настана првата машко-женска врска… Тие воздивнуваа и се вртеа по мене со отворена уста, а јас избегав. Морам да признаам дека мажите ми се гадеа во тој момент.

Таа година, до мојот 18-ти роденден, мислев дека сум лезбејка“, додаде таа.

Признала и дека ја изгубила невиноста кога станала полнолетна.

„Толку многу се заљубив во него што не јадев со денови… Секако, им се фалеше на пријателите дека ја изгубив невиноста со него. Не можам да ви опишам колку ме повреди, јас беше само неразгалено дете од село (поубаво од Париз).

Завршив факултет и почнав да работам на бензинска пумпа како касиерка. Ме галиш секој ден, буквално се лигавиш по мене. Мажите ми беа погадни од ден на ден, буквално се лигавеа по мене. Ми оставија огромни бакшиши, нивните телефонски броеви, а јас мислев само на него.

Секој ден заработував по 100 евра бакшиш, затоа што мажите лудуваа по мене. Сите ме гледаа како совршено парче во кое ќе се ‘истресат’.

Од наивна и фина девојка се претвори во ѕвер“, заклучила Драгана која набрзо станала модел и заминала во Париз.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.