Драгана Мирковиќ и Жан Клод Ван Дам – први другарчиња

Loading...

Драгана Мирковиќ и Жан Клод Ван Дам – први другарчиња

– Сигурен сум дека ќе ме видите, Тони и Драгана, ви благодарам на љубовта и поддршката сите овие години. Ја обожавам музиката на Драгана, вашето семејство, ми недостасувате и ви праќам бакнежи. Со Божја помош наскоро ќе бидеме заедно. Тони, те сакам – рече Ван Дам во своето видео до нив.

ПРОЧИТАЈТЕ УШТЕ И:

СЛУШАЈТЕ СИ МУЗИКА ДОДЕКА ЧИТАТЕ ВЕСТИ: 

Радио станици на Пулс24

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...