Драстично ослабе, па покажа што поседува: Ана Николиќ облече мрежест фустан, а кога се заврти црната танга и го откри совршениот задник

Loading...

Драстично ослабе, па покажа што поседува: Ана Николиќ облече мрежест фустан, а кога се заврти црната танга и го откри совршениот задник
Пејачката Ана Николиќ откако ослабе до не препознатливост реши да ги израдува фановите, особено машкиот пол од нејзините следбеници.


Имено пејачката сподели на нејзиниот Инстаграм профил фотографија на која позира во провиден фустан целиот мрежест, а на себе имаше само црна танга.
Вака облечена таа прошета во своето маало каде живее, а позитивните коментари само се нижеа.
Инаку неодамна Николиќ откри и дека запишала медицински факултет, а фановите веднаш и порачаа дека таа ќе биде нивната „докторка“ во иднина.

loading...