Дуа Липа во секси костим пееше во финалето на ЛШ, но еден детаљ ги спобудали мажите

Пејачка со потекло од Косово, Дуа Липа вчеравечер пееше пред почетокот на финалето во Лигата на шампионите.


Пејачката со нејзиниот секси настап и костим ја воодушеви публиката која не можеше да се воздржи од позитивни коментари.


Дуа Липа за време на настапот носеше костим кој ги истакна нејзините долги нозе, а имаше и длабоко деколте.


Сепак еден детаљ ги спобудали мажите, а тоа е затегнатиот костим кој на фотографиите посебно беше дојдено до израз незиното меѓуножје и задник, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.