Дури и во вакво издание Џенифер изгледа одлично!

Loading...

Овој период без натрупани професионални обврски, Џенифер Лoпез го користи за да се посвети на семејството.
50-годишната пејачка и 12-годишните близнаци Ема и Макс беа фотографирани додека ги шетаа двете кучиња во природа. Музичката ѕвезда носеше бели хеланки и блуза во ментол нијанса.
Џеј Ло, која најчесто ја гледаме со долга коса и гламурозни локни, за промена покажа природно виткана коса.

 

loading...