Ева Херцигова гола во базен

Loading...

Чешката убавица, мајка на две деца која наскоро ќе наполни 40 години, Ева Херцигова, сними предизвикувачки фотографии гола во базен.

Херцигова која врвот на својата популарност го дожива во 90-тите и која се прослави со легендарната реклама на “Hello boys” за Wonderbra во 1994 година, овој пат гола позирала за колекцијата пролет/лето за дизајнерот на чевли Бриан Атвода, како од мајка родена на себе носејќи само секси штикли.

Во моментов го очекува своето трето дете.
Фото: Бриан АтводаЧешката убавица, мајка на две деца која наскоро ќе напол

loading...