Еве го францускиот РОКИ, ги згази полицајците (видео)

Loading...

А он да ми ти бил поранешен професионален боксер. Во видеово ќе видите како кога влета во тепачкава овој РОКИ ги натера полицајците да се повлечат.

жолтите елеци во париз, во пресметка со полицијата.

жолтите елеци во париз, во пресметка со полицијата.

Gepostet von Александар Македонски am Montag, 7. Januar 2019

Но за жал на францускиот Роки, после објавувањето на видеово онлајн бил идентификуван од полицијата и според нивните изјави ќе биде изведен пред лицето на правдата…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...