Еве како Жељко Јоксимовиќ на својата ќерка и го честиташе роденденот

Loading...

Ќерката на познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ Мина Јоксимовиќ го прослави својот 23-ти роденден.
Нејзиниот татко на својот Инстаграм профил објави фотографија со својата ќерка на која има и роденденска торта со свеќи. Среќен ти роденден лепото!, напиша пејачот, по што следуваа многу честитки, погледнете.

Srecan rodjendan lepoto! #23rodjendan #radost #ljubav

A post shared by Zeljko Joksimovic (@zzeljko) on

 

loading...