Еве како изгледаше Цеца во костим за капење на почетокот од кариерата како тинејџерка

Loading...

Фолк печката Цеца Ражнатовиќ последниве денови објавува фотографии и видео снимки од летување и ги воодушевува своите следбеници, но ваква сигурно не сте ја виделе ако сте од помладата генерација.Имено, се појави насловна страница од почетокот на кариерата на Цеца каде позира во бикини.
Оваа фотографија е снимена пред повеќе од 20 години, а пејачката тогаш ги добила симпатиите на јавноста како со глас така и со стас.

loading...