Еве како изгледа поранешната на Дарко Лазиќ три недели по породувањето- ја покажа целата фигура, секој детаљ се гледа

Српската пејачка Ана Севиќ се породи на 11 декември минатата година и на свет ја донесе својата втора ќерка.
Пејачката само неполн еден месец по породувањето ги изненади фановите и откри како навистина изгледа.
Пејачката и поранешна сопруга на пејачот Дарко Лазиќ позираше во лифт по тренерки, а фотографијата веднаш наиде на позитивни критики кај фановите.
Речиси немаше кој не ја пофали нејзината витка линија.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.