Еве која еротска книга Пријовиќ ја читаше пред очите на Филип на одморот во Будва

Loading...

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ овие денови уживаат на црногорското приморје.
Српски Телеграф го улови познатиот брачен пар пред еден луксузен хотел во Будва додека пејачката уживала и читала книга, а нејзиниот сопруг уживал во кафето.


Она што нај веќе им остави впечаток на фановите е книгата која ја читала Пријовиќ.


Станува збор за еротскиот бестселер на писателката Силвија Деј, „Соголена пред тебе“.

loading...