Еве неколку идеи за овошни салати – здрава ужинка!

Loading...

Ви се јадеше нешто слатко, а освежително и здраво?
Се што ви треба се неколку видови овошје, исечкани, прелиени со лимонов сок и спремни за дегустација!
Црвено бобичасто овошје, банана, диња, киви … погледнете ги овие комбинации и одберете ја омилената!
На здравје!

loading...