Еве од што највеќе се плаши Пријовиќ пред свадбата

Loading...

Српската музичка ѕвезда Александра Пријовиќ следниот месец ќе стапи во брак со синот на фолк дивата Лепа Брена Филип Живојиновиќ.
Пејачката во екот на подготовки ангажирала и фирма која професионално се занимава со организирање на свадби, но во моментов таа се соочува со друг проблем.
Станува збор за моминската вечера на нејзиниот иден сопруг.
-Не ми го спомнувајте тоа…ќе биде опасно! Јас му реков дека ќе мора да ми даде отчет. Не се сомневам јас во него, но ќе видиме што ќе биде на крајот, вели пејачката.
Таа додава дека во умерени граници е љубоморна, но не претерува.
-Кога е во прашање моминската вечера морам да бидам искрена љубоморна сум, потенцира Пријовиќ.

loading...