Еве што луксузно и подарил Жељко Јоксимовиќ на Јована на Велигден, водителката останала без текст

Loading...

Подарок на кои многумина му завидуваат.
Пејачот имено се одлучил да ја изненади својата сопруга, водителката Јована Јоксимовиќ со луксузен одмор на егзотична дестинација.
Пред Велигден тој и подарил ваучер за десет дена во скапоцен хотел, вели изворот близок до парот за српските медиуми.


-подарокот ја изненади Јована, таа ги обожува семејните патувања и едвај чека да бидат сите заедно. Затоа што двајцата многу работат, одморот мораше да го организираат порано од предвиденото, додава изворот.
Инаку ова ќе биде прв заеднички одмор на парот со близнаците кои се уште се мали.

loading...