Еве што му порача Калиопи на поранешниот сопруг на овој голем ден во неговиот живот

Loading...

Македонската дива Калиопи и нејзиниот поранешен сопруг, актерот Васил Зафирчев и после разводот останаа во добри односи.
За неговиот 40. роденден таа реши да му напиша честитка и да ја објави јавно.
-Биди секогаш среќен мој драг и сакан Зафирчев! – пишува Калиопи во честитката, а истата ја сподели и тој на својот профил.

loading...