Еве што порача: Столе Стоилов се огласи во врска со референдумот

Loading...

Капитенот на ракометниот клуб Вардар денеска во пресрет на референдумот во Македонија објави статус на својот Фејсбук профил.
-Никогаш северна, секогаш Македонија, напиша Столе.

loading...