Еве што прави Игор Којиќ додека Северина се фали со фотографии од Малдивите

Loading...

ИГОР Којиќ и Северина не се видени заедно повеќе од една година.
Пејачката со денови објавува фотографии од Малдивите, а Игор Којиќ ужива да ја гледа својата втора љубов – фудбалот.
Којиќ беше фатен со еден пријател на мечот на младата српска репрезентација против бразилската олимписка репрезентација на стадионот „Рајко Митиќ“ во Белград. Којиќ не ја тргна насмевката од лицето и со задоволство им позираше на фотографите.
Во последната година, Игор често објавува фотографии од фудбалски натпревари, а има посебна љубов кон Црвена звезда.

loading...