Еве што се наоѓа позади луксузната вила на Јелена Карлеуша, пејачката сподели ВИДЕО, прекрасна глетка!

Вистинска семејна оаза!
Пејачката Јелена Карлеуша ги отвора вратите на домот само за пријателите и семејството, па освен во дневната соба и некои детали што може да се видат во позадина кога позира, ретко имаме можност да видиме како изгледа куќата во која живеe.


Луксузниот имот, наводно, има два базена – затворен и надворешен, две гаражи, како и огромен двор кој е заштитен со sидови и камери.


Карлеуша сега сподели видео од дворот на Инстаграм, каде ужива во друштво на својата ќерка Ника. Пејачката го искористи овој убав и сончев ден да го помине надвор во природа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.