Експлицитна сцена во српско кино: Момче и девојка во ЖЕШКА АКЦИЈА, камерите снимиле сè (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија.

Момчето и девојчето невнимателно им се препуштија на страстите во кино салата, дури и не замислувајќи дека се пред камера и дека видеото ќе биде објавено на социјалните мрежи.

Видеото покажува дека е снимено на 5 ноември, веднаш по полноќ.

Експлицитно видео од безбедносната камера потоа беше снимено од мобилна телефонска камера и објавено на социјалните мрежи.

  • Дали го гледаш ова? Погледнете го ова во сала број два – рече низ смеа човекот чиј глас беше запишан на снимката.

Засега не е познато дали посетителите на киното се одлучиле да го искористат фактот дека се сами на проекцијата или некој од вработените верувал дека нашол безбедно место за водење љубов.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.