Експлицитна сцена во српско кино: Момче и девојка во ЖЕШКА АКЦИЈА, камерите снимиле сè (ВИДЕО)

Loading...

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија.

Момчето и девојчето невнимателно им се препуштија на страстите во кино салата, дури и не замислувајќи дека се пред камера и дека видеото ќе биде објавено на социјалните мрежи.

Видеото покажува дека е снимено на 5 ноември, веднаш по полноќ.

Експлицитно видео од безбедносната камера потоа беше снимено од мобилна телефонска камера и објавено на социјалните мрежи.

  • Дали го гледаш ова? Погледнете го ова во сала број два – рече низ смеа човекот чиј глас беше запишан на снимката.

Засега не е познато дали посетителите на киното се одлучиле да го искористат фактот дека се сами на проекцијата или некој од вработените верувал дека нашол безбедно место за водење љубов.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...