Елон Маск твиташе за Биткоинот и за Доџ, се очекува ново рушење на рекорд во цената

Loading...

Елон Маск твиташе за Биткоинот како и за Доџ, се очекува ново рушење на рекорд во цената. Доџ коинот веднаш реагираше и поразна за 20 проценти. Овој човек очигледно има волшебна формула кога се работи за берзите.

Прочитајте уште и:

Биткоинот руши рекорди последните денови

 

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...