Емилија е првата Македонка која се појави гола на насловната страница на германскиот „Плејбој“

Овој месец насловната ја краси токму оваа девојка која има македонски корени, а живее во Швајцарија. Односно таа е родена во Швајцарија, а нејзините родители потекнуваат од Македонија.
Михилова има 29 години, оваа насловна страница не и е прво медиумско појавување таа била учесничка и во германското шоу „Германија бара супер ѕвезда“.
Во ова шоу Емилија немала многу среќа бидејќи многу брзо била елиминирана, но и се оствари желбата да биде на насловната страница на магазинот „Плејбој“ и да биде сон на многу мажи.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.