Емили Ратајковски се породи, го откри полот на бебето

Loading...

Моделот и актерка Емили Ратајковски стана мајка. Таа и нејзиниот Себастијан Бер Меклард на 8 март станаа родителите на синот Силвестер Аполо Бер.
Емили вчера се огласи на Инстаграм и објави фотографија со синот.
-Силвестер Аполо Бер ни се придружи. Дојде на оваа планета на 8 март. Најубавото утро во мојот живот полно со љубов, напиша таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

loading...