Есенски комбинации со црни хулахопки

Loading...

Урбано, трендовски и шик. Оваа година црните хулахопки повторно во тренд!
Можете да ги комбинирате со карирани и плисирани здолништа, со фустанчиња, со мартинки, со високи потпетици и патики. Црните хулахопки оваа есен оставаат простор да ја истакнете вашата креативност.
Погледнете 5 идеи како да ги комбинирате црните хулахопки оваа есен:
Под ретро здолништа


Со кожени здолништа


Со тиролки во различни бои


Со карирани здолништа

loading...